Terapia i Coaching Transformacyjny
sztuka Świadomego życia

Konsultacje - warsztaty - wykłady

konsultacje
warsztaty
wykłady

Sesje 1-1
Grupowe Warsztaty
Wykłady

Obudź i okiełznaj swój potencjał
– żyj pełnią życia!

To wszystko jest bardzo ważne ma drodze świadomego życia do szczęścia, wewenętrznego spokoju i spełnienia. Dlatego dzięki holistycznemu podejściu, praktycznym narzędziom i strategiom, a również duchowemu przewodnictwu – poprowadzę Cię w Twojej podróży do pełnego potencjału, samoświadomości i integralności abyś efektywnie umiał/umiała poprawić jakość swojego życia i mógł/mogła cieszyć się nim w pełni, od wewnątrz na zewnątrz.

Moją misją jest, aby pomóc Ci wyklarować, czego potrzebujesz w swoim życiu, aby cieszyć się nim w pełni. Następnie nauczę Cię, jak bardziej łączyć się ze sobą, podnosić wibracje i energię oraz odpuszczać to co nie służy. A następnie tworzyć życie, którego pragniesz.

Skontaktuj się ze mną na 15min wstępną konsultację.

konsultacje – rozwój osobisty – warsztaty

Moje szkolenia i warsztaty są zawsze dopasowane do danej grupy odbiorców. Skontaktuj się ze mną już dziś, abym mogła rozpoznać, czego potrzebujesz i poprowadzić Cię na drodze do rozwoju i szczęśliwszego życia. Łączę w swojej pracy transformacyjny life coaching i innowacyjną metodologię „Art of Life” opartą na pracy z energią, psychologii transpersonalnej, terapii Ericksonowskiej, NLP i strategiach życiowych ze szkoły Interwencji Strategicznej Anthony’ego Robbinsa.

reach-out.jpg

Szkolenia/warsztaty
(prywatne, firmowe)

Postęp i rozwój jest kluczowym elementem sukcesu i spełnienia. Można mieć wszystko i czuć się niespłnionym_ą i nie w pełni szczęśliwym_ą i skutecznym_ą. Możesz nie do końca wiedzieć, czego naprawdę potrzebujesz lub chcesz w życiu. Albo utknąłeś_aś w sytuacji, wyzwaniu i nie wiesz, jak poprawić przepływ energii i kreatywności potrzebnej do rozwiązania problemu. Naucz się pomocnych strategii i technik.

Transformational coaching and life strategy

'Art of Life' - seje inywidualne i grupowe warsztaty

Sztuka świadomego życia to upraszczanie, rozpoznawanie i wykorzystywanie tego co już masz w sobie. A następnie rozwijanie i pielęgnowanie tego co pomoże Ci być kim chcesz i wykreować życie którego potrzebujesz. To sztuka kształtowania umysłu i przypomnienie sobie jak połączyć się z sercem i intuicją z pomocą terapeuty. To bycie w zgodzie ze sobą i wykorzystywanie swojego potencjału w pełni, dla poprawy jakości swojego życia.

self improvement through transformational life coaching

'Flow życia. Moc bycia.' - kobiecy weekend przemian

Przyjedź do przepięknej Słowenii i naładuj baterie. Zbuduj pewność siebie, odblokuj przepływ energii, połącz się z naturą i prostą radością i miłością do samej siebie. Medytacja, długie rozmowy, cisza, śmiech, taniec, połączenie z Matką Ziemią, uzdrowienie. Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz po prostu odsapnąć i spędzić regeneracyjny weekend w naturze i z przewodnictwem  terapeutki.

1-1 Transformacyjny Coaching

Cennik - Pakiety

Pakiet 1
''Sztuka życia"​

PLN 840
  • 6 x 50 min raz w tygodniu (transformacyna terapia)

Pakiet 2
'Flow życia'

PLN 450
  • 3 x 50 min raz w tygodniu (intensywne doradztwo)

Pakiet 3
'Moc bycia'

PLN 400
  • 1 x 2h intensywna konsultacja mentoringowa

PODARUNEK: Ebook ‘Flow życia. Moc bycia.’ do każdego pakietu coachingowego w prezencie

Polepsz Jakość swojego życia

Każdy może poprawić jakość swojego życia dzięki bardziej świadomemu i holistycznemu podejściu. Każdy powinien wiedzieć, jak zachować prostotę i umieć stworzyć wyjątkowe życie, by cieszyć się nim w pełni. Poprowadzę Cię w tej podróży.

Zarządzaj Czasem,
Energią

Każdy potrzebuje czasu dla siebie, na swoje obowiązki, przyjemności i ważne relacje. Stres, wyczerpanie, depresja, bezsilność lub brak radości z życia wskazuje na blokady przepływu energii i/lub niekorzystne zarządzanie czasem/środkami. Pomogę Ci w efektywnej zmianie!

potrzebujesz wsparcia?

Pozwól, że nauczę Cię praktycznych strategii życiowych dla poprawy jakości życia oraz poprowadzę Cię do  głębszego połączenia z sercem i intuicją. Jeśli czujesz się zagubiony/zagubiona, bezsilny/bezsilna, przygotowujesz się na poważną zmianę lub czujesz, że w życiu musi być coś więcej niż to co teraz znasz, pomogę Ci to odnaleźć!

Sign up to my newsletter to get the latest info on my workshops and other special offers.

Get a free sample of my book also.

You must confirm your email address first then a download link will be sent in your welcome email, so check your spambox.