Anya Piatkowska -transformational coach and life strategy therapist.

Coś o mnie i dla Ciebie

Anya Piątkowska - autor
transformacyjny coach/terapeuta
strateg interwencyjny

Anya PIątkowska - autor
transformacyjny coach/terapeuta
strateg interwencyjny

Anya Piątkowska jest międzynarodową trenerką transformacji, terapeutką i przewodniczką serca i umysłu. Autorka praktycznego przewodnika: „Art of Life Guide” oraz “Flow życia. Moc bycia”. Spełniona mama i żona. Wolny duch. Pasjonatka podróży, świadomego i holistycznego życia i naturalnych metod uzdrawiania i integrowania ciała, umysłu i duszy. Przewodnik, który zabierze Cię w podróż eksploracji Twojego życia i potencjału i pomoże Ci efektywnie poprawić jakość  życia dla siebie, i tych na których Ci zależy najbardziej.

Jako certyfikowana terapeutka strategii życiowych i trener transformacji, Anya łączy bardzo praktyczne sposoby opanowania sztuki świadomego życia, uwolnienia się od bezsilności, niewspierających przekonań, nawyków i wzorców zachowań. Pracując jednocześnie strategicznie i intuicyjnie (co jest jej wielkim darem) pomaga w wzięciu odpowiedzialność za własne życie, nabraniu pewności siebie i nauczeniu się konsekwetnego wprowadzania zmian i cieszenia się życiem w pełni.

Certyfikowana w szkole Tonyego Robbinsa dla Strategów Interwencyjnych, praktyk psychologii transpersonalnej i naturanych metod uzdrawiania i integracji ciała, ducha i umysłu.. Absolwentka stosunków międzynarodowych w Polsce – w Krakowie. Anya od ponad 12 lat prowadzi praktykę coachingową, oraz nieustannie doszkala się i kontynuuje studia dotyczące rozwoju mentalnego i duchowego, które rozpoczęła w Wielkiej Brytanii – Londynie i kontynuuje swoją misję online i stacjonarnie w Słowenii. Anya prowadzi ludzi, którzy świadomie i holistycznie chcą rozwijać swoje życie osobiste i zawodowe.

Silna, wrażliwa i autentyczna. Jej motto brzmi: „Upraszczaj i ciesz się życiem w pełni”. Lubi prowadzić ludzi w ich życiowej drodze łącząc strategiczno-praktyczne i duchowe podejście. Bo tylko w ten sposób możemy zrozumieć siebie. Często powtarza, że każdy może poprawić swoje zdrowie, dostatek, spokój i radość nawet w najtrudniejszych chwilach. Każdy może osiągnąć harmonię i spełnienie w życiu, ale nie każdy jest gotowy na konsekwentne i świadome tworzenie swojego życia, zwłaszcza w kryzysowych okresach swojego życia. Jestem tu aby pomóc Ci rozpoznać swój pełny potencjał i moc bycia oraz poprowadzić Cię do holistycznego i świadomego kształtowania swojej stabilności, szczęścia i sukcesu, czyli zrozumienia flow życia.

Kim jest a
Terapeuta Transformacyjny?

Osoba, która budzi ludzki potencjał i umie poprowadzić do integralności umysłu, serca i ducha.

Terapia transformacyjna jest wysoce skutecznym i szybkim środkiem uwalniania ukrytego potencjału ludzi i pomagania w osiąganiu osobistych, ale i kolektywnych celów i zadań szybciej, niż kiedykolwiek wydawało się to możliwe.

Jako terapeuta transformacji ułatwiam efektywny rozwój i przemianę u mojego Klienta, rozwijając wyjątkową relację, wspierając i prowadząc go podczas transformacji. Pracujemy nie tylko nad postępem, ale także nad tym, co do tej pory go blokowało. Pracujemy holistycznie i w bezpiecznej, kochającej przestrzeni. Uczymy się ufać sercu i intuicji w znalezieniu rozwiążań.

Moja praca polega na przybliżeniu człowieka do powołania jego/jej duszy, jednocześnie łącząc się z potencjałem umysłu i energią serca. Na zbudowaniu zaufania i integralności, oraz na zrozumieniu i przepracowaniu tego co już nie służy w dalszej podróży życia.

Słuchanie, zadawanie pytań przewodnich i pomaganie klientom w usłyszeniu i zauważeniu tego, co mogą przegapić w pracy samemu. A także wykorzystanie holistycznego podejścia obejmującego świadomość ciała, duszy i umysłu..

W relacji terapeuta-klient pomagam uwolnić Twoją wewnętrzną mądrość i moc, aby osiągnąć rezultaty, których naprawdę potrzebujesz i jakich pragniesz w życiu.

Kim jest
Strateg Interwencyjny?

Osoba, która uczy 'ludzkich umiejętności" i potrafi pomóc rozwiązać prawdziwe ludzkie problemy.

Coach Strategii Interwencyjnych przeszedł intensywne studia i szkolenia w zakresie licznych strategii życiowych. Wyszkolony do radzenia sobie z całą gamą ludzkich potrzeb i życiowych wyzwań dopasowując rodzaj terapii do danego człowieka. W przypadku większości zwykłych metod coachingowych współpraca koncentruje się na jednym, wybranym rodzaju wyników takich jak: cele i przekonania lub określone obszary życia np. zdrowie, biznes lub związki. Podczas gdy Strateg Interwencyjny zajmuje się holistycznie połączeniem wszystkich obszarów życia i świadomym stworzeniu tego czego się pragnie i potrzebuje w indywidualnych okolicznośćiach, przy indywidualnym powołaniu swojej Duszy.

Stratedzy Interwenyjni są szkoleni, aby identyfikować każdy rodzaj przeszkody, która może powstrzymywać klienta. Mogą to być wewnętrzne przekonania, wzorce zachowań, komunikacji, relacje lub/i wyzwania związane z poszczególnymi etapami w życiu. Strateg dostosowuje praktyczne strategie, aby osiągnąć wyniki w każdym z tych obszarów. Trener SI zapewnia praktyczne ramy i bezpieczną przestrzeń dla klienta, aby jak najlepiej pomóc zrozumieć jego/jej opcje. A następnie oferuje bardzo indywidualnie dobrane strategie i działania, które mają doprowadzić do porządanych zmian i efektów. Tam, gdzie niektóre tradycyjne metody life coachingu koncentrują się na „kliencie odkrywającym własne rozwiązania”, trenerzy strategicznej interwencji pomagają klientom w podejmowaniu praktycznych działań i aktywnie uczą nowych rozwiązań, aby szybciej i skuteczniej przekształcać ich doświadczenie życiowe.

SI obejmuje wyjaśnianie przekonań, wzorców zachowań i wartości, wyznaczanie celów, budowanie umiejętności komunikacyjnych oraz pracę w związkach i budowanie relacji, zarządzanie czasem i energią, finansami oraz odkrywanie celów i znaczenia w obranych kierunkach. Wykorzystuje kreatywne metody, aby pomóc klientom w realizacji ich marzeń. Klient SI dowiaduje się o swoich potrzebach, wyzwalaczach, kluczowych relacjach, wyzwaniach związanych z własnymi cieniami i lękami oraz poszerza swoją zdolność do kreatywnego myślenia, dostrzegania potencjału w każdej części życia, poszerzania i pogłębiania wszystkich swoich relacji oraz przezwyciężania wyzwań i lęków w sposób efektywny, ale przede wszystkim zgodny z indywidualnym potencjałem, osobowością i dotychczasowym doświadczeniem.

Misja 'Art of Life Guide'

Moją misją jest bycie Twoim przewodnikiem w drodze do swojego serca, umysłu i samoświadomości. Nauczenie Cię, w przyjazny i dostosowany do Twoich potrzeb sposób, pełnego wykorzystania potencjału umysłu i energii serca w codziennym życiu. Każdy zasługuje na szczęście i każdy powinien wiedzieć jak być mistrzem swojej sztuki życia. Zmieniaj świat zaczynając od siebie!

Dołącz - Newsletter

Otrzymuj aktualizacje o moich nowych wydaniach, datach spotkań/warsztatów i publikacjach dotyczących sztuki świadomego życia.

Sign up to my newsletter to get the latest info on my workshops and other special offers.

Get a free sample of my book also.

You must confirm your email address first then a download link will be sent in your welcome email, so check your spambox.