Coaching / Terapia/ Edukacja
Cennik - Pakiety

p1 (2)

1.'SZTUKA ŻYCIA' (6 sesji x 50min)
Cena: 840PLN (140PLN/sesja)

Dla kogo?

Ten pakiet terapii jest przeznaczony zarówno, dla tych którzy rozoczynaja eksplorację z rozwojem osobistym, jak i tych którzy są już w podróży pracy nad umysłem, ciałem i połączeniem z duszą a chcą dodatkowo poprawić jego jakość. Moim zadaniem tutaj jest zaoferowanie Ci świeżego wglądu, perspektywy, energii i holistycznego podejścia do Twojego życia i sytuacji. Zapewnię Ci zarówno strategiczne, jak i duchowe przewodnictwo, lata coachingowego doświadczenia zawodowego w terapii „Art of Life”oraz osobiste doświadczenie życiowe w formie mentoringu, a także i przede wszystkim intuicyjny wglwskazówki dostosowane indywidualnie dla Ciebie.

Kiedy nie wiesz w jakim kierunku masz się teraz ruszyć, aby w końcu naprawdę świadomie i w zgodzie ze sobą kreaować soje życie i rzeczywistość. Kiedy czujesz niepokój, strach przed zmianami i/lub nieznanym; kiedy czujesz się zestresowana, bezsilna, ciagle zmęczona, kiedy brak Ci pewności siebie lub?i poczucia własnej wartości; kiedy nie umiesz eketywnie zarządzać czasem, energią, finansoami lub masz już czujesz, że w życiu chodzi o coś więcej niż do tej pory masz i jak żyjesz; kiedy być może zgubiłaś radość z życia, pasję, miłość i pogubiłaś się z tym co dla Ciebie dobre i ważne lub odnosisz sukces w jednej strefie życia a inne rozpadają się i ciagle czujesz jakby czegoś w Twoim życiu brakowało-to pewnie masz rację! Gratuluję Ci, że zaufałaś swojej intuicji i szukasz drogi do uzdrowienia tego co szuka uzdrowienia i przewodnika, który pomoże Ci odkryć i wykorzystać Twój własny potencjał. Przewodnika serca i umysłu, który pomoże Ci skutecznie przejść przez proces zmian, aby polepszyć jakość Twojego życia i cieszyć się nim w pełni dla siebie i inyych.

p2

2.'FLOW ŻYCIA' (3 sesje x 50min)
Cena: 450PLN (150PLN/sesja)

Dla kogo?

Ten pakiet cochingowo-mentoringowy  ma na celu uzyskanie jasności i szybkiego zaplanowania działania w konkretnej sytuacji/wyzwaniu, na bieżącym etapie zycia.

Oferuję swoje doświadczenie zawodowe i osobiste dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, aby pomóc Ci skutecznie i spokojnie poradzić sobie z wyzwaniem w zgodzie z powołaniem Twojego serca  i duszy.

Kiedy potrzebujesz wskazówek, wglądu, strategii z konkretnym wyzwaniem w swoim życiu lub konkretną sytuacją w pracy/związku/decyzji, te 3 spotkania pomogą ci wyklarować, czego potrzebujesz i chcesz w tej konkretnej sytuacji i jak to osiągnąć

p3

3.'MOC BYCIA' (1 konsultacja x 2h)
Cena:400PLN

Dla kogo?

Gdy masz pilną sytuację i potrzebujesz intensywnej jednorazowej konsultacji, ten pakiet jest dla Ciebie.

Wyklarujemy, gdzie teraz dokładnie jesteś ze swoim stanem psychicznym, fizycznym, duchowym i czym w pierwszej kolejności należy się zająć i jaką sytuację/wyzwanie zaadresować w pierwszej kolejności. Ustalimy jakie implikacje dla twojego życia ma ta sytuacja i stworzymy najlepszy możliwy plan znalezienia skutecznego rozwiązania i efektywnego postępowania w sposób, zgodny z Tobą i tym czego pragniesz i potrzebujesz.

‘lub napisz bezpośrednio na anyapiatkowska@gmail.com
 
 

Sign up to my newsletter to get the latest info on my workshops and other special offers.

Get a free sample of my book also.

You must confirm your email address first then a download link will be sent in your welcome email, so check your spambox.