'odkryj swój potencjał i polepsz jakość swojego życia'
Coaching Transformacyjny

Terapia - Świadome Życie - Edukacja

Terapia
Świadome Życie
Edukacja

Anya Piątkowska

Nie daj się zwariować!
Opanuj Sztukę
Świadomego Życia

Poprzez transformacyjną, intuicyjną terapię i coaching uczę świadomego życia i prowadzę ludzi do ich pełnego potencjału, integralności i maksymalnego polepszenia jakości życia.

Są chwile, kiedy możesz czuć się bezsilna_y, przytłoczona_y, sfrustrowana_y i ogólnie nie do końca szczęśliwa_y. Może jesteś niezadowolona_y ze swojej pracy/życia zawodowego, miłosnego, kondycji fizycznej lub psychicznej lub jakości życia rodzinnego, czy innych ważnych relacji. Każdego dnia masz nadzieję, że będzie lepiej; że pewnego dnia będziesz miał_a życie, o jakim marzysz. A tu wszedzie dookoła dzieje się jeszcze gorzej. Nadzieja jest potrzebna jednak nie jest strategią a wołanie Twojej duszy można, a nawet powinno się aktywnie odkrywać i eksplorować. Świat najskuteczniej możesz zmieniać zaczynając od siebie.

Życie jest jak układanka puzzli – warto nauczyć się dopasować jej elementy, aby w pełni cieszyć się podróżą, korzystać ze strategii do kształtowania umysłu i transformacyjnej mądrości połączenia z sercem i duszą, które uczynią Twoje życie prostszym i szczęśliwszym! Świadome życie polega na wzięciu odpowiedzialności za swoje życie ze wszystkimi wzlotami i upadkami. Podejmowaniu świadomych wyborów i decyzji w życiu codziennym, które wspierają to czego pragniesz i potrzebujesz by kreować jeszcze więcej radości, spokoju, miłości i harmonii dla siebie, rodziny, dzieci, wpółpracowników, w firmie i/czy społeczności. A nie tylko wiedzeniu rzeczy i teoretycznym znaniu technik i narzędzi i dalszym życiu na “autopilocie”.

Kim jestem dla Ciebie?

Przewodnikiem serca i umysłu, który z wielką troską, pasją i wrodzonymi darami może wesprzeć Cię w najbardziej efektywny sposób w polepszeniu jakości Twojego życia, zrozumieniu siebie i Twojej roli. Jestem międzynarodowym, certyfikowanym w szkole Tonyego Robbinsa – Strategiem Interwencyjnym i terapeutą transformacji. Moim celem jest prowadzić Klientów w ich indywidualnej/grupowej podróży oferując, jednoczesnie, praktyczne narzędzia coachingowo-terapeutyczne oraz duchowo-transformacyjne przewodnictwo.

Łączę praktyczne strategie i narzędzia w drodze do samrozwoju i przemiany, które możesz zacząć używać w codziennym życiu tu i teraz, jednocześnie oferując głębszy wgląd, intuicyjne wskazówki prowadzące do bardziej świadomego i znaczącego życia. Pomagam Ci stworzyć solidną podstawę dla twojej transformacji, a następnie prowadzę Cię do odkrycia i wykorzystania własnego potencjału, ukierunkowania energii i zestrojenia się z powołaniem serca. Razem zbudujemy Twoją integralność, pewność siebie i wewnętrzny spokój, aby stworzyć wyjątkowe życie, niezależnie od czynników na zewnątrz. Te bedą się zmieniać adekwatnie jako rezultat naszej wspólnej pracy. Zaufaj sobie i mnie w roli przewodnika!

Kiedy stare nie działa, warto temu podziękować i zrobić krok w kierunku nowego i być liderem zmian dla siebie i tych, na których nam zależy.

Flow życia. Moc byca.

Flow życia. Moc bycia.
dotyczy opanowania flow i sztuki świadomego życia, odkrywając swój pełny potencjał i moc bycia. Krok po kroku prowadzę Cię, jak zaufać swojemu sercu i podróży duszy. Jednocześnie ucząc się kształtować i wykorzystywać  racjonalny umysł do wspierania życia, którego pragniesz i potrzebujesz, w codziennych sytuacjach.

Czym jest coaching transformacyjny?

Jako Strateg Interwencyjny, certyfikowany przez Tony’ego Robbinsa, uczę ‘ludzkich umiejętności”. Pracuję z terapią ericksonowską, psychologią transpersonalną i kilkunastoma strategiami, takimi jak strategia sześciu ludzkich potrzeb, komunikacja bez przemocy, techniki radzenia sobie ze stresem, NLP, narzędziami do budowania relacji i bardziej ludzkiej komunikacji; po to by pomóc Ci rozpocząć transformację. Jako przewodnik duszy, praktyk uzdrawiania energią, trener transformacji autorską metodologią „Sztuka  Świadomego Życia”  wykorzystuję wrodzoną intuicję, kreatywność i doświadczenia, aby dopasować je do Twoich potrzeb i stworzyć idealne wsparcie transformacji dla Ciebie.

Ważne

Cele skupienia

Bądź szczęśliwy nie dlatego, że wszystko jest jak w bajce, ale dlatego, że widzisz dobrą stronę wszystkiego

Powiedz ‘TAK’

Powiedz “tak” braniu odpowiedzialności za swoje życie, przekierunkowaniu energii i tworzeniu dokładnie tego, czego potrzebujesz, abyś mógł/mogła cieszyć się życiem w pełni od wewnątrz na zewnątrz.

Newsletter/nowości

Otrzymuj aktualizacje o moich nowych publikacjach, datach, miejscach wydarzeń i okazjonalnych esejach na temat świadomego życia w praktyce. Będziesz otrzymywać tylko comiesięczne przypomnienie.

Co mówią moi Klienci?

Referencje

Sign up to my newsletter to get the latest info on my workshops and other special offers.

Get a free sample of my book also.

You must confirm your email address first then a download link will be sent in your welcome email, so check your spambox.